UKS RAKOVIA - strona oficjalna

Brak aktywnych ankiet.

ZACZYNAMY WALKĘ O PUNKTY

• autor: Rakovia2002, 2016-08-26 09:40

W niedzielę 28 sierpnia o godz. 18.30 na boisku OSiR Ursus, Trampkarze Starsi U15 rozpoczną zmagania ligowe meczem z beniaminkiem z Jadowa.

Korona jest wielką niewiadomą tych rozgrywek. Wygrała bez problemu swoją grupę II ligi. Rakovia z kolei walczy o najwyższe cele, bo stać ją na awans. Wszystko w nogach, a może bardziej w głowach zawodników. Trzeba dobrze zacząć tę rundę.

Zbiórka powołanych zawodników o godz. 17.30 na Ursusie. Zabieramy dwa komplety meczowe Joma: niebieski (niebieskie getry) i żółto-czerwony (żółte getry), bramkarze- dwie bluzy w różnych kolorach i dwie pary getrów. Pamiętamy o: legitymacjach, wodzie do picia, korkach i ochraniaczach, bramkarze o czapeczce z daszkiem. Każdy zabiera swoją napompowaną piłkę Adidas na rozgrzewkę. Przyjeżdżamy w czerwonych koszulkach T-shirt i bluzach klubowych Joma.

Kadra meczowa i liczba nieobecnych oraz powody ich absencji na meczu ligowym nie pozostawiają złudzeń. To są kpiny. Obóz sportowy jest dla wielu zawodników jedną z licznych rozrywek wakacyjnych i nie ma nic wspólnego z przygotowaniem zespołu do rundy jesiennej. Niby chcę walczyć i trenować, ale tylko wtedy, gdy nie koliduje to z moimi "ważniejszymi" zajęciami. Rozpoczęliśmy treningi 1 sierpnia, a ile osób stawiło się na pierwszy trening? Skończyliśmy obóz 21 sierpnia, a ile osób trenuje po obozie? Przykro mi to stwierdzić, ale staliśmy się zespołem "pieśni i tańca", a nie poważną drużyną z odpowiedzialnymi ludżmi. Może komuś odpowiada taka sytuacja, bo ma zapewnione zajęcia pozalekcyjne przez cały rok i nie nudzi się w weekend? Niestety taka żenada i amatorka nie potrwa długo, szkoda na to czasu. Nie mam zamiaru się pod tym podpisywać i firmować to nazwą Klubu. Proponuję wycofać zespól z rozgrywek, wtedy całe wakacje i wszystkie weekendy będą wolne. Po co się męczyć, po co udawać, że komuś zależy.

KADRA:

1. CHIMCZUK

2. OLBRYŚ

3. HIPNAROWICZ

4. KACPRZAK

5. DURSKI

6. WYGANOWSKI

7. KANIEWSKI

8. PACIOREK

9. STACHNIUK

10. KOZYAR

11. ZADROZIŃSKI

12. KANIA

13. KOZER

14. ŚLIWIŃSKI

Nie zagrają: Haziq (kontuzja), Lipiec (brak zgłoszenia), Phung Van (brak badań), Nawotczyński i Pstrąg (brak przygotowania do rozgrywek), Kapica i Deska (wyjazd na weekend).

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Trampkarze » I liga
1. UKS RAKOVIA Warszawa UKS RAKOVIA Warszawa 0 bz