UKS RAKOVIA - strona oficjalna

Brak aktywnych ankiet.

TURNIEJ PEŁEN NIESPODZIANEK

• autor: Rakovia2002, 2016-12-20 13:40

XXV Turniej Halowy Rakovia Cup 2016 dla rocznika 2002 o Puchar Burmistrza Dzielnicy Ochota obfitował w wiele niespodzianek i dostarczył mnóstwo emocji sportowych.

W dniu 17 grudnia w hali gościnnej SP 280 przy ul. Gorlickiej 3 już po raz 25 Rakovia była organizatorem turnieju piłki nożnej. W zawodach wystartowało 8 zespołów z rocznika 2002/3 podzielonych na dwie grupy. Grano 15 min.  w składach 5- osobowych.

„Czarnym Koniem” turnieju okazała się drużyna Alfa z Ursynowa. Chłopcy pod wodzą trenera Adama Pańczaka w meczach eliminacyjnych nie pokazali jeszcze pełni swoich umiejętności. Natomiast w półfinałach i finale okazali się najlepsi i sprawili ogromną niespodziankę zostawiając w pobitym polu faworyzowane ekipy Olimpii, Ursusa i Rakovii. Rakovia wystawiła jak zwykle dwie drużyny. Jedna zupełnie zawiodła nie awansując do półfinałów i przegrywając mecz o V miejsce. Druga w meczu półfinałowym z Legionem dała sobie strzelić w ostatniej sekundzie (!) bramkę wyrównującą i przegrała w karnych. Na pocieszenie pozostał zwycięski mecz o III m. z Ursusem II.

Organizatorzy wyróżnili pamiątkowymi statuetkami najlepszego zawodnika (Mikołaj Grochala- KS Ursus II), strzelca (Kuba Jackowski- 12 bramek, Olimpia II) i bramkarza (Patryk Witkowski- Legion). Każdy zawodnik otrzymał również nagrodę rzeczową ufundowaną przez sponsora turnieju, firmę Cederroth. Nagrody wręczał Prezes Zarządu UKS Rakovia- p. Bogdan Skowera.

Rakovia I: Chimczuk- Bin Suhaimi, Kapica, Zadroziński, Śliwiński, Paciorek, Durski. Trener: Rafał Dropia.

Wyniki: eliminacje- Rakovia I- Legion 0:1, Rakovia I- Olimpia I 0:0, Rakovia I- KS Ursus II 0:3. Półfinał B: Rakovia I- KS Ursus I 3:0. Mecz o V m.: Rakovia I- Olimpia II 2:6.

Rakovia II: Lipiec- Kacprzak, Stachniuk, Nawotczyński, Kania, Kaniewski, Olbryś, Wyganowaki. Trener: Rafał Dropia.

Wyniki: eliminacje- Rakovia II- Alfa 3:3, Rakovia II- Olimpia II 3:2, Rakovia II- Ursus I 3:1. Półfinał A: Rakovia II- Legion 2:2 k. 4:5. Mecz o III m.: Rakovia II- Ursus II 7:1.

Klasyfikacja końcowa: 1. Alfa P.R. Warszawa 2. Legion Warszawa 3. Rakovia II Warszawa  4. KS Ursus II 5. Olimpia II Warszawa 6. Rakovia I Warszawa 7. KS Ursus I 8. Olimpia I Warszawa.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Trampkarze » I liga
1. UKS RAKOVIA Warszawa UKS RAKOVIA Warszawa 0 bz