UKS RAKOVIA - strona oficjalna

Brak aktywnych ankiet.

RAKOVIA POKAZAŁA KLASĘ

• autor: Rakovia2002, 2017-01-29 18:29

Trampkarze 2002 pokazali swoje duże możliwości na turnieju Olimpia Cup 2017, wygrywając w finale z gospodarzami po rzutach karnych.

Zaczęło się od pechowej porażki 2:3 z KS Ursus, a skończyło na emocjonującym finale i zdobyciu złotych medali oraz nagrody dla Najlepszego Zawodnika turnieju przez Michała Kaniewskiego. Pierwsza porażka wcale nie załamała zespołu, a pokazała tylko siłę drużyny w kolejnych meczach. Sukces Rakovii nie wziął się z przypadku, ale został wywalczony na boisku zwycięskimi meczami z Młodymi Orłami Pułtusk (7:1), Błonianką (3:0) i Varsovią (4:0).  Drużyna złożona z doświadczonych zawodników i nowicjuszy w meczach półfinałowym z Huraganem (2:1) i finałowym z Olimpią (3:3 k. 5-4) zaprezentowała najwyższy poziom i po raz kolejny udowodniła, że potrafi wygrywać z zespołami z wyższych lig. Bo tak naprawdę nie liga jest ważna, ale to co się potrafi i prezentuje. Zwycięstwo w turnieju było możliwe dzięki temu, że wszyscy zawodnicy mieli jeden cel i chcieli go razem zrealizować. Wygrać całego turnieju nie byłby w stanie zespół słaby psychicznie, rozbity, bez motywacji i celu, jak również nieprzygotowany piłkarsko i motorycznie. Złote medale wywalczyła ekipa "walczaków", która wie jak się gra w piłkę, zna swoją wartość, ma ogromy potencjał i chce razem się rozwijać oraz osiągać kolejne cele sportowe.

Tabela:

1. RAKOVIA

2. OLIMPIA

3. KS URSUS

4. HURAGAN WOŁOMIN

5. BŁONIANKA

6. MŁODE ORŁY I PUŁTUSK

7. VARSOVIA

8. UKS URSUS

9. MŁODE ORŁY II PUŁTUSK

10. AON REMBERTÓW

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Trampkarze » I liga
1. UKS RAKOVIA Warszawa UKS RAKOVIA Warszawa 0 bz